Android Uygulamalarını Masaüstünde Çalıştırma

0
9
Türkiye'nin İlk ve Tek Sosyal Medya Forumu!

Android uygulamalarını masaüstü üzerinden çalıştırmak isteyenler için hazırladığımız rehberimiz de en güncel bilgileri sizlerle paylaşacağız. 2019 yılına girdiğimiz şu günlerde android işletim sistemine olan talep her geçen gün artarak devam ediyor. Android kullanıcı sayısı olarak dünya piyasasına hakim haline geldi. Yazımızda uygulamaları bilgisayar üzerinden açma konusunda en iyi olan yazılımları inceleyeceğiz. Popüler BlueStacks Android emülatörünün en son sürümü PC için piyasaya sürüldü. BlueStacks 4, önceki sürüm ve Android bayrak gemilerine göre performansta katlanarak bir sıçrama yapmayı planlıyor. Eski dizüstü bilgisayarların sahiplerine nazaran yeni sürümde performans artışının olduğunu belirtebiliriz. İşte merak edil

PC de android çalıştırma programları

BlueStacks yazılımını muhtemelen bilmeyen yoktur. En popüler Android emülatörünün başında gelen program, PC sahiplerinin masaüstünde veya dizüstü bilgisayarda Android uygulamaları ve oyunları çalıştırmalarına izin veriyor. Yeni çıkan sürümüyle kasmayan android emülatör programlarının başında gelmektedir. BlueStacks 4 ile büyük bir performans artışı olduğunu belirtebiliriz.

Android en son sürümü olan KitKat’ı yerine önceki sürümün Android 7.1.2 sistemin bel kemiği olarak tanımlanıyor. BlueStacks 3.0’a göre 8 kat daha fazla performans artışı olduğu açıklandı.

BlueStacks, emülatörün Antutu’da iPhone X ve Samsung Galaxy S9 beğenilerine göre 6 kat daha iyi performansa sahip olduğunu belirtiliyor. Daha sonra skor, sekizinci nesil Intel Core i7 işlemci, 16 GB RAM ve bir GeForce GTX 1070 GPU içeren MSI GE63 Raider dizüstü bilgisayarlar kullanılarak elde edildi. Yani başlamak için oldukça güçlü bir makine diyebiliriz.

En iyi android emulator 2019

Bununla birlikte, daha yaya Asus X555UB-NS71 dizüstü bilgisayarda (altıncı nesil Core i7, GeForce 940M, 8GB RAM) bir Antutu testi de önemli bir performans avantajı sağladı.

BlueStacks temsilcisi Android Authority, “Açıkçası yeni bilgisayarlar en iyi şekilde çalışır, ancak bu [BlueStacks 4 – ed] hafif bir sürümdür, bu nedenle birçok eski bilgisayar harika performans görmüştür” dedi.

Her durumda, herhangi bir nedenle PC’nizde PUBG Mobile ve Fortnite Mobile kullanıyorsanız , performans artışı için BlueStacks 4’e güncellemeniz gerekiyor. Diğer değişikliklere gelince, basitleştirilmiş bir kullanıcı arayüzü, arama önerileri, aynı oyunun birden fazla örneği için destek, daha fazla dil ve yeni anahtar eşleme seçenekleri sunuluyor.

en detaylar…

PAYLAŞ;
Yorumlar 24 saat içerisinde mutlaka incelenir, uygun görülür ise onaylanır, soru var ise cevaplanır, diğer istek, öneri ve şikayetleriniz için iletişim kısmından ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz