Artık Snapchat üzerinden öğrencilere ulaşılıyor!

0
7
Türkiye'nin İlk ve Tek Sosyal Medya Forumu!

ABD’ndeki Wisconsin-Green Bay Üniversitesi, öğrencilerine mektup ve ya e-posta yerine Snapchat üzerinden ulaşmakta.

ABD’deki Wisconsin-Green Bay teknoloji Üniversitesi, öğrencilerine mektup ve ya e-posta yerine Snapchat üzerinden ulaşmakta.

Genellikle 14-21 yaş arası tüm bireylerin çoğunlukla zaman harcadıkları anlık fotoğraf ve ya video paylaşarak takipçilerine anlık gösteren ve milyonlarca kişi tarafından kullanılan Snapchat’i bazı insanlar tüm iletişim aracı olarak görmekte.

Bu durumun farkında olan Amerika Birleşik Devletleri‘ndeki Wisconsin-Green Bay Üniversitesi de gençlere hitap etmek için Snapchat‘i seçmiş.

Son yapılan açıklamaların üzerine üniversite postayla ulaşmak yerine öğrencilerine bilgileri Snapchat üzerinden ulaştırmakta. Bu bakımdan süreç daha hızlı akıyor ve adaylarında hoşuna gidiyor.

Ayrıca okul her atılan Snap‘e cevap vermekte. Bu bakımdan öğrenciler Snapchat üzerinden daima bilgi alıp tekno bilgi bilgi verebiliyorlar. Snap’lerin çoğunluğu cevap buluyor ve detaylarda ayrıca öğrencilere sunuluyor.

Bakalım ülkemizde ki üniversiteler de aynı teknoloji haberleri şekil sosyal medya üzerinden öğrencileriyle iletişim kuracak mı? Merak konusu…

PAYLAŞ;
Yorumlar 24 saat içerisinde mutlaka incelenir, uygun görülür ise onaylanır, soru var ise cevaplanır, diğer istek, öneri ve şikayetleriniz için iletişim kısmından ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz