Bazı Spotify hesap şifreleri sıfırlandı

0
6
Türkiye'nin İlk ve Tek Sosyal Medya Forumu!

Spotify hesap şifreleri ile ilgili kullanıcılara e-posta yolladı. Spotify kullanıcıları aldıkları e-posta ile hesaplarında şüpheli bir etkinlik olduğunu öğrendi. Spotify şifre sıfırlama haberleriyle gündeme geldi.

Çevrimiçi müzik yayın platformu Spotify bazı kullanıcılarının şifrelerini sıfırladı. Spotify hesap şifreleri sıfırlandıktan sonra kullanıcılara bu durum e-posta ile bildirildi. Spotify kullanıcıları hesapları için şüpheli etkinlik açıklaması yapıldı. Ancak konuyla ilgili detaylı bir bilgi verilmedi.

Spotify hesap şifreleri için e-posta gönderdi

Spotify hesap şifreleri ile ilgili e-posta alan kullanıcılar bu durumu Twitter üzerinden paylaştı. Hesaplarının şüpheli etkinlik olarak algılandığını söyleyen Spotify kullanıcıları kısa süre içinde yalnız olmadıklarını anladı.

Konuyla ilgili Spotify sözcüsü Peter Collins bir açıklama yaptı. Spotify’daki sahtecilik faaliyetleriyle mücadele etmek için bazı bakımlar yaptıklarını söyleyen Collins, belirli kullanıcıların şifrelerin sıfırlandığını ve kendileriyle iletişime geçildiğini belirtti. Sözcü ayrıca, kullanıcıların kendilerini korumak için aynı kullanıcı bilgilerini farklı hizmetler arasında kullanmamaları konusunda da uyardı. Bu sayede hackerlar başka web sitelerinden ele geçirdikleri kullanıcı adı ve şifre bilgisiyle Spotify gibi uygulamalara giriş yapamaz.

E-posta sıfırlama iletisi alan bazı Spotify kullanıcıları ile kurulan iletişim sonucunda bazılarının özgün şifre kullandığı, bazılarının ise aynı şifreyi farklı yerlerde de kullandığı ortaya çıktı.

PAYLAŞ;
Yorumlar 24 saat içerisinde mutlaka incelenir, uygun görülür ise onaylanır, soru var ise cevaplanır, diğer istek, öneri ve şikayetleriniz için iletişim kısmından ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz