Elon Musk, Twitter’a veda etti! Geri dönecek mi?

0
2
Türkiye'nin İlk ve Tek Sosyal Medya Forumu!

ABD Başkanı Donald Trump’ın ardından attığı tweet’ler ile en çok eleştirilen isimlerin başında Elon Musk‘ın geldiğini söylememiz yanlış olmaz. Musk, Twitter’da yaptığı bir emoji paylaşımı ile bile kafaları karıştırmayı başarıyor.

Hatta paylaşımları soruna neden oldu. Mayıs ayında Tesla hissedarları, kendi görüşlerinin yanı sıra şirketi hakkında paylaşılmaması gereken konulardan bahsettiği gerekçesiyle Musk’a Twitter kısıtlaması getirilmesini talep etti.

Elon Musk Twitter’a veda etti! Geri dönme ihtimali var

18 Ekim tarihinde, birkaç gün çevrimdışı olacağına dair bir tweet atan Musk dün yaptığı paylaşım ile yine gündeme geldi. Twitter’ın iyi olup olmadığından emin olmadığını belirten Musk, Reddit’in halen iyi göründüğünü belirtiyor.

Reddit resmi Twitter hesabı üzerinden teşekkür mesajı gecikmezken, Musk bu kez “Çevrimdışı olacağım” ifadesini kullandı. Herhangi bir süre belirtilmemesi “Elon Musk Twitter‘ı bıraktı mı?” sorusunu akıllara gelmesine neden oldu.

Henüz bu konuda yorum yapmak için oldukça erken. Musk, Twitter’da çevrimdışı olacağını belirtmesine rağmen hesabında herhangi bir değişiklik yapmadı. Yani, kısa süre sonra geri dönmesi için herhangi bir engel bulunmuyor.

Musk tarafından atılan tweet’ler hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

PAYLAŞ;
Yorumlar 24 saat içerisinde mutlaka incelenir, uygun görülür ise onaylanır, soru var ise cevaplanır, diğer istek, öneri ve şikayetleriniz için iletişim kısmından ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz