Mutlu Bir İlişki İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler Hususlar

0
51
Türkiye'nin İlk ve Tek Sosyal Medya Forumu!

İyi bir ilişki için yapılması gerekenler;

Mutlu bir ilişki için dikkat edilmesi gerekenler sevdiğiniz kişiyle farklı nedenlerden kaynaklanabilecek sorunları çözmenizi sağlarken sizlere önemli tüyolar hazırladık.

Zamanla ilişkiniz monotonlaştı ve eski heyecanını yitirdi mi? Onu gördüğünüz zaman eskiden olduğu gibi kalbiniz çarpmıyor mu? İşte tek düze bir ilişkiden kurtulmak ve ilişkinizde kaybolan yada kaybolduğunu düşündüğünüz heyecanı tekrar kazanmak sizin elinizde.

Beraberliğimiz ilerledikçe, partnerimize olan ilgimiz zamanla yerini başka önceliklere verir. İş hayatımız, ev işleri, ödemeler, çocukların sorunları vb. Önceliğiniz ilişkiniz olsun. Unutmayın ki size birbirinizden fayda var. Her türlü sorunun beraber üstesinden geleceğinizi unutmayın.

Sevgi sözcüklerini ihmal etmeyin, ne kadar uzun zamandır beraber olursanız olun, onu ne kadar çok sevdiğinizi, onun sizin için ne kadar önemli ve özel olduğunu söyleyin. Özellikle, canının sıkkın olduğunu düşündüğünüz anda yanağına küçük bir öpücük kondurun, içten gelen bir tebessümle, sevginizi fısıldayın kulağına. Size aynı şeyler yapılsa ne kadar hoşunuza gideceğini düşünün

İlişkide mutluluk için birlikte vakit geçirin, sinemaya gidin, televizyonda hoşunuza giden bir film seyredin, beraber mutfağa girin. Bunlardan hiçbirini yapamıyorsanız, yatağa uykunuz gelmeden girin. Sohbet edin, gününün nasıl geçtiğini sorun ve onu dinleyin. Sizde gün içerisinde yaşadıklarınızı anlatarak, dertleşin. Ondan fikirler alın, bazı konularda görüşlerini öğrenin.

Özel günlerden bağımsız sevdiğinize küçük hediyeler alın. Hiç ummadığı yerlere, aşk sözcükleriyle dolu mesajlar bırakın. Arabasının torpidosuna, traş takımlarının bulunduğu dolaba, sabah giyeceği ceketinin cebine koyacağınız küçük notlar onu çok mutlu edecektir.

En çok vakit geçirdiğiniz alanın düzenini değiştirin. Oturma odanızın duvarlarını renklendirin, çeşitli resimler asın hatta beraber çektirdiğiniz resimlerden tablolar yaptırın ve duvarlarınıza asın.

Tüm bu söylediğimiz püf noktalarının ilişkinizi renklendirmediğini düşünüyorsanız bir an önce bir danışmandan destek alın. Bu hayat sizin, bu günleri tekrar yaşamayacaksınız. Seçtiğiniz insanla, bir ömür mutlu ve huzurlu olmak sizin elinizde.

PAYLAŞ;
Yorumlar 24 saat içerisinde mutlaka incelenir, uygun görülür ise onaylanır, soru var ise cevaplanır, diğer istek, öneri ve şikayetleriniz için iletişim kısmından ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz