Türk Telekom Kalan Bakiye Sorgulama

0
18
Türkiye'nin İlk ve Tek Sosyal Medya Forumu!

Türk Telekom kalan bakiye sorgulamasını kolaylıkla yapabilirsiniz. Yapmanız gereken sitemizde anlattığımız adımları tek tek uygulamak olacaktır. Hattımda Ne Kadar Lira Kaldı? Faturasız hat kullanan abonelerin sıklıkla merak ettiği konular arasındadır. Buradan direk olarak belirtelim. Bakiye sorgulama sistemi ücretsiz olarak sunulmaktadır. Toplamda 4 yöntem ile kalan bakiyenizi öğrenebilirsiniz.

İnternet üzerinden online işlemler

İnternet kullanıyorsanız online işlemler bölümünü kullanarak kalan TL’nizi kontrol edebilirsiniz. Çoğu zaman internet başında oluruz. Zamanın büyük bir bölümünü internette geçirenler kolayca bakiye sorgulama işlemini yapabilir.

Arama ile öğrenme

SMS atarak kalan bakiyenizi öğrenebilirsiniz. Yapmanız gereken  Türk Telekom hattınız ile 500, sabit hat ya da diğer operatörlerden 444 1 500 ayarak kalan bakiyenizi öğrenebilirsiniz. Bakiye sorgulamanın en kolay yolları ile devam edelim.

SMS ile öğrenme

9333 ayarak veya “TL” yazarak 9333 mesaj göndermeniz halinde kalan bakiyenizi öğrenebilirsiniz.

Kolay öğrenme yolları

En kolay öğrenme yollarının başında geliyor. *123# tuşlayarak arama bölümüne basınız. Sonra kalan bakiyenizi öğrenebilirsiniz.

Menü üzerinden bakiyenizi öğrenebilirsiniz. Cep telefonunuzdaki “Servis” menüsünün altındaki “Asistan” menüsünü izleyip, “Kredi” menüsünden “Kalan” menüsünü seçerek, yolladığınız ücretsiz kısa mesaja gelen cevapla hattınızdaki kalan TL miktarını öğrenebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz