Twitter, iOS kullanıcılarını sevindirdi

0
5
Türkiye'nin İlk ve Tek Sosyal Medya Forumu!

iOS kullanıcıları kısa süre önce Twitter’ı güncellemişti. Bu güncelleme ile birlikte iyileştirme beklenirken, bir hata da kullanıcıların canını sıkmaya başladı. Twitter iOS güncellemesi ile kullanıcıların şikayet etmeye başladığı hata hızlıca düzeltildi.

Twitter iOS güncellemesi kullanıcıları sevindirdi

Yeni Twitter güncellemesini yükleyen iOS kullanıcıları, otomatik yenileme ile ilgili bir sorun olduğunu tespit etti. Ortaya çıkan hata nedeniyle ana sayfa rastgele olarak yenilenmeye başladı. Bu da kullanıcıların uygulama deneyimini olumsuz etkiledi. Twitter iOS hatasını farkında olduğunu açıklamasının hemen ardından yeni güncelleme ile hatasını düzeltti.

Hatayı yaşayan kullanıcıların, Twitter’ı 8.1.5 sürümüne güncellemesi gerekiyor. Güncellemeyi indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.Yeni güncelleme ile birlikte artık Twitter, ana sayfayı otomatik olarak yenilemiyor. Böylece kullanıcılar okudukları tweetin zamansız ve beklenmedik bir şekilde ortadan kaybolması gibi bir sorun yaşamıyor.

Eğer bu sorundan siz de şikayetçiyseniz, uygulamayı hızlı bir şekilde güncellemeyi ihmal etmeyin.

PAYLAŞ;
Yorumlar 24 saat içerisinde mutlaka incelenir, uygun görülür ise onaylanır, soru var ise cevaplanır, diğer istek, öneri ve şikayetleriniz için iletişim kısmından ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz