Ünlülerin Diyet Sırları

0
32
Türkiye'nin İlk ve Tek Sosyal Medya Forumu!

Bazı Ünlülerin Diyetleri;

Kilo vermek için akla ilk gelen formül diyettir. Peki, her gün kameralar önünde görmeye alıştığımız ünlüler formlarını nasıl koruyor? Hangi diyetleri uyguluyor? Her bir ünlünün zayıflamak için uyguladığı diyet farklı… İşte ünlülerin herkese ilham verebileceği diyet sırları…

Ceyda Düvenci

Oyuncu Ceyda Düvenci, özellikle hamilelikte ve doğum sonrasında aldığı kiloları nasıl verdi? 46 bedene kadar çıkan Ceyda Düvenci tam 5 beden incelerek 36 bedene ulaştı. Sağlıklı bir şekilde zayıfladığı için kilo verme süreci hızlı olmadı. Zamanla, yavaş bir şekilde kilo verdiği için formunu rahatça koruyabildi. Ceyda Düvencinin diyet sırrı ilk olarak protein ağırlıklı beslenmek… İkinci sırrı ise 3 ana öğün ve 3 ara öğün olmak üzere günde 6 öğün beslenmek… Sağlıklı beslenmenin yanında kilo verme sürecini pilates ile destekledi. Pilates vücudunun sıkılaşmasına ve incelmesine destek oldu.

Seda Sayan

Seda Sayan, uzun yıllardır kilo almayan ve formunu korumaya dikkat eden ünlülerden biridir. Sağlığına ve fiziğine her zaman önem veren Seda Sayan, güne başlarken 6-7 tane kuru kayısı ve 2 bardak su içerek metabolizmasının hızlı çalışmasını sağlıyor.  Uzun süre aç kalmamaya ve ara öğünlerde sağlıklı atıştırmalar yediğini belirtiyor. Ayrıca haftanın en az 3 günü 1 saat yürümeye dikkat ediyor ve yürüyüş günlerini aksatmamak için önceden plan yapıyor.

Pelin Öztekin

Çok Güzel Hareketler Bunlar programı ile tanınan Pelin Öztekin, tam 153 kilodan 63 kiloya düşerek 90 kilo verdi. Sağlığını tehdit ettiği için mide küçültme ameliyatı olmaya karar verdi ve ameliyattan sonra hızlı bir şekilde zayıflamaya başladı. Formunu korumak için ekmek ve pilav yemediğini, et ve salataları tercih ettiğini açıkladı. Az ve sık beslendiği için günde 7-8 öğün beslenerek fazla yemenin önüne geçtiğini belirtti.

Seren Serengil

Hamilelikten dolayı aldığı 25 kiloyu 3 ay gibi bir sürede veren Seren Serengil, kilo vermek için tuz ve şekerden uzak durduğunu belirtti. Rafine şeker içeren tüm içeceklerden, tatlılardan uzak durduğunu ve her gün düzenli olarak 45 dakika yürüyüş yaptığını açıkladı. En büyük sırrı ise bitki köklerinden hazırladığı suyu düzenli olarak tüketmesi…

PAYLAŞ;
Yorumlar 24 saat içerisinde mutlaka incelenir, uygun görülür ise onaylanır, soru var ise cevaplanır, diğer istek, öneri ve şikayetleriniz için iletişim kısmından ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz